Inzetten

Overzicht van de gemelde inzetten door de verbindingsdiensten en de afdelingen in de districten Groningen, Friesland en Drenthe.

 Begin 

Eind 

Omschrijving 

Inzetgebied 

District 

Kanalen 

           
           
           

8-4-2020 

8-4-2020 

Basisopleiding 

Leeuwarden 

Friesland 

01 B 

08 E/L5 FR 

10-4-2020 

12-4-2020 

Uitleen Noord Holland  VBD Friesland 

Oudkarspel 

Noord Holland 

RU 

10-4-2020 

12-4-2020 

Uitleen Noord Holland  VBD Drenthe 

Oudkarspel 

Noord Holland 

RU 

12-4-2020 

12-4-2020 

FC Emmen – Ajax 

De Oude Meerdijk Emmen 

Drenthe 

01 B 

18-4-2020 

18-4-2020 

Lytse doarpen rintocht 

Sneek 

Friesland 

RU 1 

18-4-2020 

18-4-2020 

RFR Schoonloo 

Schoonloo e.o. 

Drenthe 

n.t.b. 

19-4-2020 

19-4-2020 

Lady’s Run 

Drachten 

Friesland 

01 B 

25-4-2020 

25-4-2020 

FC Emmen – RKC 

De Oude Meerdijk Emmen 

Drenthe 

01 B 

26-4-2020 

26-4-2020 

Mudrun 

Berlikum 

Friesland 

01 B 

53 TGN Mob 3 

26-4-2020 

27-4-2020 

Koningsnacht 

Leeuwarden 

Friesland 

RU 2 

5-5-2020 

5-5-2020 

Bevrijdingsfestival 

Leeuwarden 

Friesland 

O8 E/L5 FR dig 

23 DC TQ3 

RU2 

10-5-2020 

10-5-2020 

FC Emmen – AZ 

De Oude Meerdijk Emmen 

Drenthe 

01 B 

16-5-2020 

16-5-2020 

RFR Gasselterveld 

Bos Gieten-Gasselte 

Drenthe 

09 E/L4 RAN33 

17-5-2020 

17-5-2020 

Rietplasloop 

Emmen 

Drenthe 

09 E/L5 DR 

18-5-2020 

18-5-2020 

Oefening 

Sneek 

Friesland 

01 B 

02 DC 

23-5-2020 

23-5-2020 

Grasbaanraces 

Joure 

Friesland 

n.n.b. 

30-5-2020 

30-5-2020 

Drenthe Loopfestijn 

Klazienaveen 

Drenthe 

n.n.b. 

30-5-2020 

31-5-2020 

Poptimaal 

Waskemeer 

Friesland 

01 B 

1-6-2020 

1-6-2020 

Elfsteden fietstocht Bolward 

Bolsward 

Friesland 

n.n.b. 

1-6-2020 

1-6-2020 

Fiets Elfstedentocht 

Fryslan 

Friesland 

01 B 

02 DC 

03 E 

43 TGN POR 3 

45 TGN POR 5 

TGN UHF rel. 4 

TGN VHF rel. 9 

8-6-2020 

11-6-2020 

Avondvierdaagse Hulpverlening 

Leeuwarden 

Friesland 

02 DC 

RU2 

8-6-2020 

11-6-2020 

Avondvierdaagse Organisatie 

Leeuwarden 

Friesland 

40 VHF TGN rel. 40 

43 TGN Por3 

53 TGN Mob3 

13-6-2020 

13-6-2020 

Slachte Marathon 

Fryslan 

Friesland 

23 DC TQ3    B/L4 FR          RU1 

14-6-2020 

14-6-2020 

8 van Drachten 

Drachten 

Friesland 

01 B 

20-6-2020 

21-6-2020 

Loop voor hoop 

Emmen 

Drenthe 

01 B 

21-6-2020 

21-6-2020 

Bartje200 

Midden en Oost Drenthe 

Drenthe 

RU1 

4 x VHF relais 

27-6-2020 

28-06-2020 

Kunstweek 

Beetsterzwaag 

Friesland 

n.n.b. 

5-7-2020 

5-7-2020 

DMX Motocross 

Joure 

Friesland 

n.n.b. 

5-7-2020 

5-7-2020 

RFR Cross Triathlon 

Bos Gieten-Gasselte 

Drenthe 

09 E/L4 RAN33 

218-2020 

23-8-2020 

WK SuperBike 

TT-Circuit Assen 

Drenthe 

09 E/L4 RAN 33 

RU2 simplex 

47 TGN POR7 dgt 

23-8-2020 

23-8-2020 

DMX Motocross 

Joure 

Friesland 

n.n.b. 

29-8-2020 

29-8-2020 

RFR Hondsrug 

Bos Odoorn-Exloo-Ees 

Drenthe 

09 E/L4 RAN33 

26-9-2020 

26-9-2020 

RFR Dwingeloo 

Dwingelderveld 

Drenthe 

09 E/L4 RAN33 

4-10-2020 

4-10-2020 

Motocross 

Joure 

Friesland 

n.n.b. 

17-10-2020 

17-10-2020 

RFR Indian Summer Ultra 

Noord – Midden Drenthe 

Drenthe 

n.t.b. 

19-10-2020 

19-10-2020 

Herhalingsles 

Franeker 

Friesland 

01  B 

03 E 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bijgewerkt: 6-4-2020